I Love You - White Shirt

Biała koszula to rzecz której w mojej szafie nie może zabraknąć. Pisząc "nie może zabraknąć" mam także na myśli, że nie ma takiej ilości która oznacza że jest jej zbyt dużo. Wielokrotnie uratowała mnie z sytuacji nie mam się w co ubrać i zawsze wygląda dobrze (no chyba że jest wymięta i upaćkana - wtedy jednak ta zasada nie obowiązuje!).
Poniżej przedstawiam Wam moją mała kolekcję. Jak się przekonacie niektóre z "okazów" są ze mną naprawdę długo.
PS. A Wy macie jakieś ciuchy, które przygarniacie do Waszych szaf w każdych ilościach?
Sylwia

Tę koszulę dosłownie sobie wymarzyłam. Bardzo podobną miała na sobie Blair w jednym z początkowych odcinków Plotkary i gdy ją tam zobaczyłam niemal śniła mi się po nocach. Byłam nią zauroczona do tego stopnia, że nawet pokazałam kawałek serialu mamie i z błagalnym wzrokiem prosiłam by mi taką uszyła. Na szczęście jednak mama nie musiała brać się do roboty, bo udało mi się to cudo dorwać w H&M. Zakup zrobiłam z 5-6lat temu, ale moja wymarzona koszula w stylu Blair została ze mną do dziś.

podobne/similar - HERE, HERE

Kolejny koszula również pochodzi z H&M. Wypatrzona na bilbordzie (jestem mega podatna na reklamy!), na którym pięknie prezentowała się na Jerry Hall. Musiała zawędrować do mojej szafy.

podobne/similar - HERE, HERE

Ta koszula może być śmiało nazywana koszulową babcią. Kupiłam ją jakieś 10lat temu w Orsay i od tamtej pory już wielokrotnie przechodziła selekcję oddać czy zostawić. Jednak moja zasada że białych koszul nigdy nie za dużo, sprawiała że i ta pozostawała ciągle w mojej szafie. Ok. 2 tygodni temu "babcia" miała mały lifting i zwykłe małe białe guziki zamieniałam na dużo większe i złote. Ja jestem zachwycona efektem i wiem, że dzięki niemu koszula zostanie w mojej szafie na kolejne 10 lat (o ile ciągle się będę w nią mieścić).

podobna/similar - HERE

Po koszuli ze złotymi guzikami czas na... koszulę ze złotymi guzikami ;) Jednak ta w przeciwieństwie do poprzedniej jest z bardziej przezroczystego materiału i zamiast klasycznego kołnierzyka ma stójkę. Kupiona w H&M.

podobne/similar - HERE, HERE

 Tę koszulę z TOPSHOP zapewne widzieliście na wielu blogach. Jej nietypowy krój sprawił, że mi także zawróciła w głowie. Jednak na jej zakup zdecydowałam się dosłownie w ostatnim momencie, gdy oczywiście musiałam czatować przy komputerze na dostawy rozmiaru - ja chyba po prostu lubię zakupy na adrenalinie ;)

podobna/similar - HERE

I na koniec zakup z troszkę z wyższej półki.. choć nie do końca ;) Tę koszulę Rag&Bone udało mi się dorwać w Tk Maxx, więc jej cena była dużo niższa od rynkowej i plasowała się na poziomie koszul z Topshop czy Zary. Jest bardzo dobra gatunkowo i świetnie sprawdza się w upały więc w tym roku uda mi się jeszcze ją wykorzystać za miesiąc na upragnionych wakacjach :D

podobne/similar - HERE, HERE

Post a Comment

0 Comments

Mark Hamill begs fans to stop DMing him on Twitter