That Thing

"Futrzany" kołnierz/szal był na mojej liście do kupienia przez dłuższy czas. Ostatnio w sklepach udało mi się znaleźć kilka fajnych propozycji i po krótkiej analizie stosunku ceny do jakości zdecydowałam się na zakup tego, który widzicie na dzisiejszych zdjęciach. W pamięci mam jednak jeszcze kilka innych (mężu nie czytaj tego!), na które mam zamiar zaczaić się podczas wyprzedaży. 
Dlaczego moim zdaniem warto postawić na taki dodatek? Po pierwsze w akcesoria zawsze warto się zaopatrzyć, bo często to one stawiają kropkę nad "i" w całej stylizacji lub też mogą nadać waszemu strojowi całkiem inny charakter. Jak wiadomo diabeł tkwi w szczegółach. Po drugie taki szal możecie nosić na kilka sposobów: symetrycznie lub niesymetrycznie wokół szyi, przerzucony przez jedno ramię albo zawieszony na przedramionach niczym aktorki z dawnych lat. Jedna rzecz, a tyle opcji - to lubię. Po trzecie jeśli kochacie wszelakie futrzaki tak mocno jak ja, to jestem pewna że nie przejdziecie obojętnie wobec takiego cacka które idealnie dopełni Waszą mechatą kolekcję ;)

ENG: Fur collar/scarf was on my must have list for a long time. Recently I found a few interesting pieces and I decided to buy this one from today's post (rest of them I'm gonna buy on sales). I love how this little thing can  change whole outfit and can be that thing  that makes my look complete. What do you thing about it?
Sylwia


fot. gootex ♥

top - sh, Tommy Hilfiger
kurtka/jacket - Cubus
futrzany kołnierz/ fur collar - Reserved (TUTAJ/HERE)
buty/shoes - Isabel Marant

Post a Comment

0 Comments

Mark Hamill begs fans to stop DMing him on Twitter