Top Of My List

Wyprzedaże powoli zbliżają się ku końcowi. To właśnie teraz w sklepach (i tych stacjonarnych, i tych internetowych) czekają na nas największe zniżki. Niestety wiąże się z tym także mocno przebrany asortyment i duże braki w rozmiarówce. Mimo to jeśli jakieś ubrania/dodatki znajdują się od dłuższego czasu na Waszych listach must have lub też po prostu macie ochotę zaopatrzyć się w coś, co będzie modne również w kolejnym sezonie (i nie zrujnować przy tym Waszych portfeli), to właśnie teraz jest na to najlepszy moment.
Ja w tym roku postanowiłam wcześniej przemyśleć swoje zakupy na przecenach i zanim ruszyłam na łowy (tzn. zanim zasiadłam przed komputerem) postanowiłam zrobić listę rzeczy, których brakuje w mojej szafie (oczywiście moim zdaniem, bo mój mąż uważa że niczego tam nie brakuje). Na pierwszym miejscu znalazła się marynarka, a właściwie dwie marynarki - biała i czarna. Po przejrzeniu asortymentu wielu sklepów zdecydowałam się na zakupy w Mango, gdzie znalazłam obydwie interesujące mnie pozycje.
A Wy jak podeszłyście do zimowych wyprzedaży? Dałyście się ponieść szaleństwu czy podobnie jak ja postanowiłyście opanować emocje i zrobić racjonalne zakupy? Koniecznie dajcie znać jakie świetne rzeczy udało Wam się upolować! :)

ENG: During this winter sales I decided not to go with the flow, but do my shopping in a smart way. This time I made a list of things I need in my closet. First place on the list belonged to blazer... or two blazers if I have to be more specific ;) - black and white of course. I found both of them in Mango and felt in love. Now I want to share this love with you guys, so here I'm presenting you my sales goodies ;)
Sylwia

 
fot. gootex ♥

czarna marynarka/black blazer - Mango % (TUTAJ/HERE)
biała marynarka/white blazer - Mango % (TUTAJ/HERE)
spodnie/pants - Zara % (podobne TUTAJ i TUTAJ/similar HERE & HERE)

Post a Comment

0 Comments

Mark Hamill begs fans to stop DMing him on Twitter