All You Need

Mimo że zima daje jeszcze o sobie znać to ja już intensywnie myślę o wiośnie i o wiosennej garderobie oczywiście ;) Jeśli zastanawiacie się w jaką rzecz zainwestować, aby wyglądać modnie w nadchodzącym sezonie to zdecydowanie jest to kurtka typu bomber. Szczególnie godne uwagi są te satynowe z wyhaftowanymi motywami kwiatowymi lub zwierzęcymi. Właśnie takie mogłyśmy podziwiać na wybiegach Gucci czy Louis Vuitton, a teraz możecie kupić podobne taniej w sieciówkach (np. TUTAJ, TUTAJ i TUTAJ).
Po tym krótkim wstępie zapewne domyślacie się, że dziś przygotowałam dla Was zestaw z bomberką. Moja ma już kilka lat i niestety haftów się na niej nie doszukacie, ale rodzaj kurtki i materiał się zgadzają - uznajmy więc że taka najgorsza nie jest ;) Cała stylizacja to zwyklaczek podkręcony moimi ulubionymi botkami (wiem że ostatnio Was nimi trochę katuję, ale naprawdę je uwielbiam)
PS. Dajcie znać w komentarzach czy będziecie poszukiwać idealnej bomberki czy jednak ten trend do Was nie przemawia?

ENG: If you are wondering what is the must have item for the spring season, I'll give you the answer. Without a doubt is a bomber jacket.
Sylwia

 
fot. gootex ♥

golf/turtleneck - sh (podobny TUTAJ/similar HERE)
kurtka/bomber jacket - @ (podobna TUTAJ/similar HERE)
jeans - H&M (TUTAJ/HERE
buty/shoes - Zara (podobne TUTAJ/similar HERE)

Post a Comment

0 Comments

Mark Hamill begs fans to stop DMing him on Twitter