Always On Time

Kilka razy zdarzyło mi się pisać tutaj o "cudownej mocy akcesoriów". O tym jak to nadają one charakteru całej stylizacji i stawiają przysłowiową kropkę nad i. Jeśli ktoś z Was nie był o tym jeszcze przekonany, to myślę że moje dzisiejsze zdjęcia udowodnią że jednak mówiłam prawdę.
Dlaczego tak piszę? Bo nie wyobrażam sobie mojego dzisiejszego zestawu bez awiator'ów. Na szczęście nie mam tak dużej wady wzroku, aby musiała nosić okulary korekcyjne dlatego sięgnęłam po zerówki. Powiem szczerze że sama byłam pod wrażeniem jak bardzo ten szczegół odmienił cały mój wygląd. Cały strój zyskał dzięki nim odrobinę oldschoolowego uroku, a ja czułam się w nim świetnie (co wydaje mi się zostało uchwycone na zdjęciach)
Oprócz okularów możecie dostrzec również jeszcze jeden dodatek - zegarek Daniel Wellington (na końcu posta znajdziecie kod zniżkowy na zegarki tej marki). Gdy zobaczyłam model Classic Sheffield, wiedziałam że to propozycja idealna dla mnie. Klasyczny, minimalistyczny, a mimo to "z pazurem" dzięki dość dużej tarczy jak na zegarek kobiecy. No i dzięki niemu końcu wiem która jest godzina (i że oczywiście się spóźniłam na autobus)! ;)
Sylwia 


fot. gootex ♥

futrzak/faux fur coat - Stradivarius (podobny TUTAJ/similar HERE)
golf/turtleneck - sh (podobny TUTAJ/similar HERE)
jeans - Tally Weijl (podobne TUTAJ/similar HERE)
buty/sneakers - Jordan Flight 45
okulary/glasses - Stradivarius (TUTAJ/HERE)
zegarek/watch - Daniel Wellington  (TUTAJ/HERE)
UWAGA! z kodem smells-like-fashion dostaniecie 15% zniżki na zegarki DW
kod ważny do 31.03.2016r.

Post a Comment

0 Comments

Mark Hamill begs fans to stop DMing him on Twitter