Second One


Gdybyście widziały jakie Tumblr-y obserwuję, to zauważyłybyście że drzemią we mnie dwie zupełnie różne osoby jeśli chodzi o poczucie estetyki. Pierwsza z nich to miłośniczka minimalizmu, która najchętniej ubierałaby jedynie białe t-shirty/koszule i klasyczne niebieskie jeansy (ujawniła się w poprzednim wpisie). Natomiast druga... ech druga po prostu krzyczy slay b*tch! ;) i właśnie ona uaktywniła się w dzisiejszym poście. Żeby jednak nie zwariować staram się jakoś je obie pogodzić i tak naprawdę każdy mój zestaw zawiera elementy obu tych światów.

Jestem ciekawa czy jestem osamotniona w moim estetycznym rozdwojeniu jaźni czy może któraś z Was ma podobny problem, hmm? 

ENG: If you saw tumblr pages I follow, you would know that I have two personalities when it comes to esthetics. One is a huge fan of minimalism who would only wear white t-shirts and blue jeans. The second one on the other hand... well the second one screams slay b*tch! and that personality is shown today. But to be honest I try to bring something from both worlds in every outfit, so I hope that minimalism fans will like my look too.
Sylwia
 
fot. gootex ♥

body - Bershka (podobne TUTAJ, TUTAJ i TUTAJ/similar HERE, HERE & HERE)
szorty/shorts - PLNY LALA (podobne TUTAJ/similar HERE)
buty/shoes - Zara (podobne TUTAJ/similar HERE)
okulary/sunglasses - Ray-Ban (TUTAJ/HERE)
torebka/bag - no name (podobna TUTAJ i TUTAJ/similar HERE & HERE

Post a Comment

0 Comments

Mark Hamill begs fans to stop DMing him on Twitter